Regulamin

REGULAMIN

OBOWIĄZUJĄCY W PENSJONACIE WILLA KAROLINA W ZAKOPANEM PRZY ULICY NA WILCZNIK4/2


§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
  • Niniejszy regulamin określa:
  •  warunki rezerwacji
  •  zasady korzystania z pokoi
  •  sposób zapłaty
  •  zobowiązania stron wynikające z zawartej umowy najmu pokoi
  •  dodatkowe opłaty

 

§ 2
WARUNKI REZERWACJI ORAZ SPOSÓB ZAPŁATY1)Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2)Rezerwacja można dokonać po uprzednim sprawdzeniu dostępności danego pokoju w wybranym przez Państwa terminie, dzwoniąc pod nr tel. 608-399-125
3)Po uzgodnieniu terminu pobytu należy w ciągu 3 dni przelać 30% całej rezerwacji na podany rachunek bankowy Bank Credit Agricole , nr konta 81 1940 1076 3084 3842 0000 0000. F.H.U "Fofa" Krzysztof Sowa Ul. Ks. J. Stolarczyka 12/35 34-500 Zakopane , co stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji.
4) Brak w/w wpłaty w określonym terminie równoznaczny jest z rezygnacją zamówienia.
5)Rezerwację można anulować, choć wpłacone 30 % całej rezerwacji nie podlega zwrotowi. Wyjątek stanowi wskazanie przez dokonującego zamówienia nowego klienta na ten pokój w tym samym czasie.       
6)Pozostałą wartość zamówienia należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką, osobie przekazującej klucze.
7)Opłata klimatyczna w wysokości 2,00 zł. od osoby za dobę, nie jest wliczona  do zamówienia i należy ją uiścić w dniu przyjazdu osobie przekazującej klucze.
 

§ 3
ZASADY KORZYSTANIA Z APARTAMENTU1)Doba hotelowa trwa od godz. 14.00, w dniu przyjazdu, do godz. 11.00, w dniu wyjazdu.
2)Zameldowanie winno nastąpić do godz. 22.00, a wymeldowanie po godz. 6.00.
3)Do zameldowania niezbędny jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.
4)Zameldowaniem, wymeldowaniem, protokołem,  sprawami organizacyjnymi i informacyjnymi zajmuje się osoba odpowiedzialna za przekazanie kluczy.
5)Willa  znajduje się w budynku przy ul. NA WILCZNIK 4/2 
Przy budynku znajduje się parking dostępny dla osób wynajmujących.
6)Wynajmujący zobowiązuje się do przestrzegania zasad porządku publicznego, poszanowania powierzonego mu mienia w pokojach oraz całym obiekcie.
7)Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 06.00.
8)Klient zobowiązuje się powierzony mu pokój wykorzystywać tylko i wyłącznie do celów mieszkalnych bez możliwości podnajmowania osobą trzecim bez zgody właściciela.
9)Maksymalna liczba osób zamieszkałych w danym pokoju podana jest w ofercie i nie może jej przekraczać. Wyjątek stanowią dzieci (dodatkowa opłata).
10)Dzieci do 2-lat śpiące z rodzicami nie wymagające dodatkowej pościeli mogą przebywać w apartamencie bezpłatnie.
11) Jeśli liczba przybyłych i zamieszkałych osób przekroczy liczbę osób podanych w rezerwacji właściciel pensjonatu lub osoba odpowiedzialna za przekazanie kluczy może, odmówić wydania kluczy i zerwać umowę w trybie natychmiastowym (bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów przez Klienta).


§ 5
ZOBOWIĄZANIA STRON WYNIKAJĄCE Z ZAWARTEJ UMOWY NAJMU LOKALU1)W pensjonacie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Wyjątkiem są balkony/tarasy.
2)Możliwy jest przyjazd i pobyt z małym zwierzęciem domowym. Pobyt ze zwierzęciem musi być bezwzględnie zgłoszony osobie przekazującej klucze (dodatkowa opłata).  
3)W razie wyrządzonych szkód lub braków w wynajmowanym apartamencie powstałych z winy Klienta, Klient  zobowiązany jest do zgłoszenia faktu osobie przekazującej klucze oraz do pokrycia kosztów związanych z naprawą bądź uzupełnieniem zaistniałej szkody.
4) W sytuacjach wyjątkowych, zjawisk o charakterze sił wyższych, właściciel ma prawo do odstąpienia od wynajmu, jednocześnie zobowiązuje się do zwrotu kwoty wpłaconej przez Klienta lub zagwarantowanie Klientowi innego o podobnym standardzie apartamentu.
5)Na życzenie Klienta możliwe jest zamówienie dodatkowego sprzątania, zmianę pościeli i ręczników (dodatkowa opłata). Usługę należy zgłosić osobie przekazującej klucze.

§ 6
DODATKOWE OPŁATY opłata klimatyczna obowiązująca w Zakopanem 2,00 zł za każdy dzień od osoby, 
 pobyt małego zwierzęcia domowego 20zł/doba
 dodatkowe sprzątanie apartamentu 40 zł
 zmiana pościeli  20zł/osoba